
Landgoed De Paltz
Het landschap van De Paltz doet bijna on-Nederlands aan. Ontdek het zelf met de wandeling.
Op landgoed De Paltz is van alles te doen. Wandel de wandelroute door beukenlanen, langs hoge douglassparren en langs een prachtige vallei, of verdwaal in het doolhof. De wereldberoemde eend Alfred J. Kwak woont in zijn klomp op het landgoed. Je kan kijken of zijn zakdoek buiten hangt. Dan weet je of hij thuis is. Op landgoed De Paltz is er een echt minikabouterdorp te vinden. Als je goed zoekt kom je het tegen.
Uitgewandeld? kom dan iets lekkers eten en drinken bij het Herman van Veen Center op het landgoed.
Let op: Er mogen geen honden en auto’s op het landgoed komen. Niet alle paden zijn geschikt voor kinderwagens.
De wandeling is geschikt voor kinderen, want het is een wandeling van maar 3,4 km. De wandeling is te vinden op de website van Het Utrechts Landschap.
Tip: Naast het landgoed zit er een supertof museum, het Nationaal Militair Museum.
Handig: Er is zijn parkeerplaatsen bij de ingang van de Vliegbasis aan de Verlengde Paltzerweg.
Meer inspiratie


Heel veel speelpret op de boerderij
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie
Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
gratis kinderactiviteiten in de zomervakantie
Kom deze zomer ook spelen, ontdekken en knutselen in het groen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!