Ontdekken en spelen
Ontdek Boerderij de Boterbloem! Ontsnap uit de escape room of sla een balletje tijdens boerengolf!
Beleef een onvergetelijke tijd op Boerderij de Boterbloem! Of dat nu één dag, weekend of week is. Schoolreisje? Kinderfeestje? Overnachting met het hele gezin? Het kan allemaal!
Op Boerderij de Boterbloem is er voor iedereen iets te doen, van jong tot oud. Van een escape room tot dieren verzorgen! Er is een speelhal, speeltuin, ballenbak en een rodelbaan.
Vind je het leuk om lekker in de buitenlucht actief te zijn? Kom dan een balletje slaan tijdens boerengolf!
Speciaal voor kinderen van 2-12 jaar:
Kinderen kunnen lekker binnen & buiten spelen en op een ongedwongen manier kennismaken met de boerderij. Zo kunnen ze kennismaken met allerlei boerderijdieren en een super coole kinderspeelparadijs. Lekker spelen, springen, klimmen, klauteren, kruipen en glijden en genieten.
Wat is er allemaal te doen? Een super grote, coole speelhal, spelen in de speeltuin, kijken bij de kamelen, ezeltjes, hertjes en de varkentjes.
Als het rustig is: kun je spelen in de hooiberg en op de trampoline, de cavia’s en de konijntjes aaien in de knuffelschuur
Genoeg om heel lang plezier te hebben!
Het speelparadijs is speciaal voor kinderen en daarom betalen ouders en begeleiders geen entree. Bovendien is ‘De Boterbloem’ ideaal voor kinderfeestjes!
Graag even vantevoren telefonisch reserveren op 0343-451757 als je langs wilt komen.
Het is niet toegestaan zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen! U kunt contant betalen of pinnen.
Wil je overnachten op Boerderij de Boterbloem? Kom logeren op de allerleukste minicamping op de Utrechtse Heuvelrug. Tot snel!
Meer weten? Klik op de roze websitebutton.
Tip: Meer leuke activiteiten in en om Amersfoort vind je in de rubriek Eropuit!
Boerderij de Boterbloem
Amerongerwetering 2
3958 MD Amerongen
Openingstijden
open op maandag tot en met zaterdag (Zondag’s gesloten) van 10.00 tot 18.00 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen
Spelen in de kerstvakantie
In de kerstvakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom spelen en springen!
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.