Boerderij Hoekelum
Breng een bezoekje aan Boerderij Hoekelum, comfortabel overnachten en leuke workshops!
Boerderij Hoekelum is uniek gelegen nabij Nationaal Park De Hoge Veluwe! Voor gezellige familie en vriendenweekenden, schoolkampen en feesten ben je bij Hoekelum aan het juiste adres!
Bij Boerderij Hoekelum kun je comfortabel overnachten in ruime groepsaccommodaties of een gezellige bed & breakfast. Breng een bezoekje aan de kaasboerderij voor een goede kop koffie of iets anders drinken! Of doe mee aan diverse workshops. In de omgeving van Bennekom is ook van alles te doen voor jong én oud
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Zin om met de kids een hapje te gaan eten in de stad? In de rubriek Uiteten vind je kindvriendelijke restaurants!
Boerderij Hoekelum
Edeseweg 122
6721 KE Bennekom
Prijs
Klik op de roze websitebutton voor beschikbaarheid, openingstijden en prijzen.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!