Escaperoom Barneveld
Beleef een spannend kinderfeestje in een van de drie supergave escaperooms in Barneveld!
Super! Gaaf! Leuk! In Barneveld zijn er 3 fantastische escaperooms voor kinderen van 8 tot 14 jaar met de volgende drie spannende thema´s:
Paniek op Perron 3
De trein heeft een ongeluk gehad, alle passagiers konden gelukkig weg en er is niemand gewond maar door technische problemen kan de trein niet meer doorrijden. Dat is niet het grootste probleem, er nadert echter een andere trein en die is er over een uur…!
Super Speurders vs de Zwarte Hand
De gevreesde leider van de bende van de Zwarte Hand is door de FBI eindelijk gevangen. De FBI heeft een geheime ruimte speciaal gemaakt om hem te ondervragen en gevangen te houden. Maar de bendeleider is ontsnapt en heeft een bom achter gelaten dat elk moment kan ontploffen! Help de FBI!
Het raadsel van de Ridderkamer
Een heldhaftige ridder in Barneveld gaf zijn eigen leven om de levens van zijn kameraden te sparen. Maar wat er precies gebeurt is is nooit helemaal opgehelderd. Aan jullie om terug te gaan naar 1482 en het mysterie op te lossen. Maar schiet op want je hebt maar 1 uur!
Dit spannende feestje is te boeken van maandag tot en met zaterdag van 09.00 t/m 22.00 uur. Eventueel kan je patat, snacks, ijsjes, taarten en/of frisdrank erbij boeken.
Klik op de roze button voor meer info of om te reserveren.
Voor meer leuke activiteiten kijk je in onze uitagenda.
Escaperoom Barneveld
Anthonie Fokkerstraat 29B
3772 MP Barneveld
Openingstijden
zie websitePrijs
Vanaf €14,95 p.p.Minimaal 6 kids en maximaal 12 kinderen.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Mondriaanhuis
Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops
Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen
Ga op avontuur in de kerstvakantie
Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!