Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht voor de familie

Weet jij het raadsel van de pyramide op te lossen in deze familiespeurtocht?

Als je mee doet aan de familiespeurtocht bij Pyramide van Austerlitz krijg je één opdrachtenblad, één toegangskaartje voor een kind om de Pyramide te beklimmen, een hoed waarmee je net Napoleon bent en een beloning na afloop.

Bij het bezoekerscentrum dat gratis toegankelijk is, staan vrijwilligers klaar om je het allemaal uit te leggen. En als je na de wandeling nog niet moe bent, kun je nog even lekker spelen in de speeltuin of iets drinken bij het restaurant Pyramide van Austerlitz.

De tijd dat Napoleon in Nederland de baas was, noemen we de Franse Tijd. Deze tijd heeft veel invloed gehad in Nederland. Tijdens de speurtocht bij de Pyramide van Austerlitz kom je er van alles over te weten.

Help mee het raadsel van de Pyramide op te lossen.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: Neem ook eens een kijkje in ons overzicht van de lekkerste en meest kidsproof restaurantjes  en om Amersfoort.

Familiespeurtochten

Zeisterweg 98

3931 MG Woudenberg

Openingstijden Maandag: Gesloten
Dinsdag t/m Zondag: 12:00 - 18:00

Let op: openingstijden kunnen afwijken
Prijs €5,-
Mail direct

Mail direct naar Familiespeurtochten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomer à la Singer Laren

Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!

Spelen bij de HappyFarm

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!

Ontdek oude ambachten in de zomervakantie

Kom in de zomervakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!

Zomervakantie in het Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis in de zomervakantie!!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!