Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht voor de familie

Weet jij het raadsel van de pyramide op te lossen in deze familiespeurtocht?

Als je mee doet aan de familiespeurtocht bij Pyramide van Austerlitz krijg je één opdrachtenblad, één toegangskaartje voor een kind om de Pyramide te beklimmen, een hoed waarmee je net Napoleon bent en een beloning na afloop.

Bij het bezoekerscentrum dat gratis toegankelijk is, staan vrijwilligers klaar om je het allemaal uit te leggen. En als je na de wandeling nog niet moe bent, kun je nog even lekker spelen in de speeltuin of iets drinken bij het restaurant Pyramide van Austerlitz.

De tijd dat Napoleon in Nederland de baas was, noemen we de Franse Tijd. Deze tijd heeft veel invloed gehad in Nederland. Tijdens de speurtocht bij de Pyramide van Austerlitz kom je er van alles over te weten.

Help mee het raadsel van de Pyramide op te lossen.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: Neem ook eens een kijkje in ons overzicht van de lekkerste en meest kidsproof restaurantjes  en om Amersfoort.

Familiespeurtochten

Zeisterweg 98

3931 MG Woudenberg

Openingstijden Maandag: Gesloten
Dinsdag t/m Zondag: 12:00 - 18:00

Let op: openingstijden kunnen afwijken
Prijs €5,-
Mail direct

Mail direct naar Familiespeurtochten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboerderij Veenweide

Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Lepeltje Lepeltje Festival Amersfoort

Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje tijdens Pinksteren

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Leuke tips voor Hemelvaart

Alweer een fijn lang weekend vrij! Speciaal voor Hemelvaart hebben we tips en uitjes voor je verzameld voor uit en thuis. Als je op pad gaat met de kinderen check dan even de openingstijden of ontdek lokale pareltjes (daarvoor staan op deze site een heleboel tips). Een vrolijk Hemelvaartweekend!

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief