Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Luntersche Buurtbosch

Frisse neus halen? Wandel of fiets door Het Luntersche Buurtbosch en neem een kijkje bij de uitkijktoren!

Maak een heerlijke wandeling en ontdek het Luntersche Buurtbosch! De Vereniging Vrienden van het Luntersche Buurtbosch laat u zien wat er te zien, te doen en te beleven is in het bos.

Ga lekker wandelen, fietsen, mountainbiken of paardrijden. Neem zelf iets lekkers mee om van te smikkelen aan de picknicktafels in het bos. Breng een bezoekje aan de uitkijktoren De Koepel op de Galgenberg en geniet van het uitzicht. De Koepel is méér dan alleen een uitkijktoren, van april tot november vinden er concerten plaats en worden er exposities gehouden. Kortom, een bezoekje aan het kloppende hart van het Luntersche Buurtbosch is een echte aanrader!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Leuke activiteiten in de natuur voor kids in de regio Amersfoort vind je in de rubriek Eropuit! 

Het Luntersche Buurtbosch

Boslaan 90

6741 KG Lunteren

Toon op kaart

Meer inspiratie

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Nieuw

Speltocht door Amersfoort

Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen

Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!