
Indoorspeeltuin Plezier
Indoorspeeltuin Plezier in Soesterberg is een gezellige speeltuin waar je de hele dag binnen kunt spelen
Indoorspeeltuin Plezier is een gezellige en superleuke indoor speeltuin en horeca gelegenheid aan de Stemerdingweg 1A in Soesterberg
Wat Indoorspeeltuin Plezier zo bijzonder maakt? De indoorspeeltuin wordt doordeweeks gerund worden door jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt. (Jongeren met autisme en/of een ontwikkelingsstoornis). Zij geven jongeren die buiten het reguliere onderwijs vallen, een kans zich te ontwikkelen in een veilige omgeving.
Door de indoorspeeltuin als sociale onderneming op te zetten krijgen jongeren met een beperking die extra begeleiding nodig hebben weer een kans op werk en/of stage.
En terwijl je kinderen zich vermaken op de leuke speeltoestellen kan jij nog even je werk af maken aan een van de vele tafels of gewoon lekker uitrusten en van een heerlijke lunch genieten!
Extra: Bij de indoorspeeltuin kun je elke dag, ook in het weekend en vakanties een heerlijk ontbijtje bestellen tot 11:00 uur voor maar € 2,75
Extra: Met mooi weer kun je heerlijk buiten op het terras zitten
Wil je meer weten over Indoorspeeltuin Plezier? Klik dan op de roze button om naar hun website te gaan.
Ook leuk: Vier je kinderfeestje met een van de vier arrangementen bij Indoorspeeltuin Plezier.
Indoorspeeltuin Plezier
Stemerdingweg 1A
3769 CE Soesterberg
Openingstijden
Check de website via de roze buttonPrijs
Kinderen tot 1 jaar + ouder/begeleiders: Gratis | Kinderen 1 t/m 12 jaar: €6,75Elke dag (ook in vakanties en weekenden) de entree voor alle kinderen tot 10.30 uur € 4,50 is.
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.