Kantje Boord Verhuur
Met een sup of kano van Kantje Boord beleef je gegarandeerd waterplezier!
Kantje Boord verhuur is er voor iedereen die Amersfoort op een unieke manier wil ontdekken vanaf het water. Met de supboards en kano’s vaar je via park Randenbroek zo de oude binnenstad van Amersfoort in.
Je kunt bij Kantje boord een Canadese kano of een supboard huren. De Canadese kano’s zijn geschikt voor twee volwassenen, met eventueel twee kinderen erbij. De supboards zijn geschikt voor één persoon per board. Er zijn verschillende maten beschikbaar, zodat ook de kids goed te water kunnen.
Wil jij ook een kano of sup huren of heb je vragen? Klik dan op de roze button.
Tip: Een hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Kantje Boord Verhuur
Openingstijden
Op reserveringPrijs
1,5 uur kano: €20,-3 uur kano: €35,-
Hele dag kano: €60.-
1,5 uur sup: €15,-
3 uur sup: €25,-
Hele dag sup: €55,-
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Op ontdekkingsreis in de zomervakantie
Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten
48-uur Utrechtse Heuvelrug
Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!