Spelen, jumpen en racen
Monkey Town Amersfoort-Noord is een superleuke indoorspeeltuin met heel veel speelplezier
Klimmen, klauteren, springen, racen en nog veel meer!
Bij Monkey Town Amersfoort-Noord (vlakbij de A1 en Praxis) kunnen kinderen tot en met 12 jaar zich helemaal uitleven! Voor de jongste kids is er een speciale ‘minizone‘, waar de kleintjes veilig kunnen spelen. Je kunt ze hier ook nog eens goed in de gaten houden.
De oudere kids kunnen lekker hun gang gaan in het uitdagende klimparcours, de voetbalkooi, mini bioscoop, trampolines, race track met mini karts of lekker bouwen in de bouwhoek.
Voor de papa’s en mama’s zijn er comfortabele stoelen, een uitgebreide kaart en gratis voorzieningen.
Voor meer informatie over deze binnenspeeltuin, klik je op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Funky Jungle
Spaceshuttle 20
3824 ML Amersfoort
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:45Zaterdag en zondag van 10:00 tot 17:45
Prijs
Kinderen vanaf 1 jaar: €8,95Peutertarief: €5,50 (geldig van maandag t/m vrijdag bij binnenkomst vóór 11:30 voor peuters van 1 tot en met 3 jaar. Schoolvakatnies en feestdagen uitgesloten)
Begeleiders en baby's tot 1 jaar: gratis
Handig: bestel een 10-rittenkaart
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Nieuw! Music Machines & Me
Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!
Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!