Monkeytown Ede
Speelplezier gegarandeerd bij Monkey Town in Ede! Klimmen en klauteren, glijden en jumpen.
Kom je heerlijk uitleven bij Monkey Town Ede! Springen, klimmen, klauteren en glijden. Het leukste indoor speelparadijs in de omgeving van Ede.
Kruipen door tunnels, glijden van de glijbanen, spelen met super grote legoblokken, lekker jumpen op de trampolines en ravotten in de ballenbak. Er is genoeg te beleven voor iedere leeftijd!
Voor de allerkleinste is er een grote peuterhoek, lekker overzichtelijk ingericht voor de ouders. Ouders kunnen even relaxen in de comfortabele stoelen of banken met een goede kop koffie en een leesmap. Monkey Town Ede staat voor: veiligheid, hygiene en beleving! Dus kom jij snel langs?
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke uitjes voor kids? Kijk dan in de rubriek Eropuit!
Monkeytown Ede
Vening Meineszstraat 4
6717 AJ Ede
Prijs
Voor openingstijden en prijzen, klik op de roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Herfstvakantie bij de HappyFarm
Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie
Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.