Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eropuit in de natuur

Geniet van de mooie natuur met kids bij Stichting Natuurcentrum Veluwe in Ede!

Het doel van Natuurcentrum De Ginkel is o.a. het stimuleren van doe-activiteiten in de natuur. Het Natuurcentrum is het vertrekpunt voor excursies en rondleidingen en het informatiepunt voor natuurgerichte activiteiten zoals wandelen en fietsen.

Het Natuurcentrum De Ginkel ligt in een prachtig gebied aan de rand van de Ederheide op de landbouwenclave “De Hindekamp”. De afwisseling van heidevelden, bossen, poelen en plassen zorgt voor een rijke fauna en flora, er is genoeg te zien voor iedereen.

Een heerlijke plek om te wandelen en te fietsen. Direct naast het centrum bevindt zich een prachtige natuurtuin. In deze natuurtuin wordt aandacht besteed aan het thema “natuur en landbouw op de Veluwe”. Kom snel eens langs!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

De leukste uitjes in de natuur vind je op Kidsproof Amersfoort in de rubriek Eropuit! 

Natuurcentrum De Ginkel

Groot Ginkelseweg 2a

6718 SL Ede

Mail direct

Mail direct naar Natuurcentrum De Ginkel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief