Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eropuit in de natuur

Geniet van de mooie natuur met kids bij Stichting Natuurcentrum Veluwe in Ede!

Het doel van Natuurcentrum De Ginkel is o.a. het stimuleren van doe-activiteiten in de natuur. Het Natuurcentrum is het vertrekpunt voor excursies en rondleidingen en het informatiepunt voor natuurgerichte activiteiten zoals wandelen en fietsen.

Het Natuurcentrum De Ginkel ligt in een prachtig gebied aan de rand van de Ederheide op de landbouwenclave “De Hindekamp”. De afwisseling van heidevelden, bossen, poelen en plassen zorgt voor een rijke fauna en flora, er is genoeg te zien voor iedereen.

Een heerlijke plek om te wandelen en te fietsen. Direct naast het centrum bevindt zich een prachtige natuurtuin. In deze natuurtuin wordt aandacht besteed aan het thema “natuur en landbouw op de Veluwe”. Kom snel eens langs!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

De leukste uitjes in de natuur vind je op Kidsproof Amersfoort in de rubriek Eropuit! 

Natuurcentrum De Ginkel

Groot Ginkelseweg 2a

6718 SL Ede

Mail direct

Mail direct naar Natuurcentrum De Ginkel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie Hilversum

Ontdek de leukste herfstactiviteiten in Hilversum samen met Live Hilversum.

Cross de herfstvakantie door!

Het pérfecte actieve gezinsuitje vind je bij Indoor Mountainbike in Almere.

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief