Speelbos Indianendorp
Een speelbos voor echte Indianen! Kom je ook spelen?
In het bos bij de Ericalaan in Ermelo vind je een echt Indianendorp voor kleine indianen. Je kan er spelen op houten boomstammen, een houtenbrug en vele andere speeltoestellen. Ook is dit Indianenbos een prima plek om lekker te picknicken aan een van de picknickbanken.
Ga er heerlijk spelen en ontdekken.
Klik op de roze webistebutton voor meer informatie.
Tip: In de categorie ´Eropuit´ vind je nog meer leuke speelplekken in en om Amersfoort.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!
Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.