
Speuren naar Sporen
Speur je mee? Bij VVV Putten krijg je een Paddenstoelen Speurzoekerspakket, veel plezier!
De paddenstoelen schieten weer uit de grond! Ga jij mee speuren naar sporen? Paddenstoelen sporen! Neem je vergrootglas mee het bos in, dan kun je ze goed bestuderen.
Speur naar bijzondere sporen in het bos. De bekendste paddenstoel is rood met witte stippen, de vliegenzwam. Maar wist je dat er ook hele andere paddenstoelen zijn? Hele kleine, felgele of gifgroene bijvoorbeeld! Tijdens de wandeling door het Sprielder- en Spreulderbos kun je op de zoekkaart de juiste paddenstoelen vinden.
Bij de VVV krijg je een echt ‘Paddenstoelen Speurzoekerspakket’ mee. Superleuk toch? Veel plezier!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke uitjes voor kids in de natuur? Check dan onze Eropuitpagina!
Meer inspiratie


Bikepark Kidscross
Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!
Heel veel speelpret op de boerderij
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!