Knutselfeest!
Je Kinderfeestje vier je Bij Atelier 'Uit de Kunst' met schilderen of knutselen en maak je echte Kunst!
Ben jij binnenkort jarig? Alvast van harte gefeliciteerd!
Natuurlijk wil je een superleuk kinderfeestje geven. Bij Atelier ‘Uit de Kunst!’ kun je mooie dingen maken, die thuis op je kamer hartstikke leuk staan. Je kunt zowel schilderen als knutselen. Een knutselfeest!
Er zijn leuke thema’s, waarmee alle kinderen zich lekker uit kunnen leven. Je kunt bijvoorbeeld schilderen op doek, spiegels of tassen versieren, maskers maken, een kleifiguur maken, een lamp versieren of een mooie mobile maken van allerlei materialen. Je mag ook zelf iets verzinnen!
En…als het goed weer is in de lente of de zomer, kan je je creatieve feestje buiten in een park of bos vieren! Of bij jou in de tuin. Dan gaan we op zoek naar mooie materialen en maken daarvan ‘natuurkunst’! Zo kan je lekker buiten zijn en toch iets creatiefs doen. Snoepjes en drinken ontbreken natuurlijk niet!
Atelier Uit de Kunst
Kosmonaut 9
3824 MK Amersfoort
Openingstijden
Minimaal 6 kinderen.Prijs
€ 13,00 per kind excl. 19% BTWToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!