Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje in het museum

In het Mondriaanhuis kun je terecht voor een bijzonder en creatief kinderfeestje in het museum

Is je kind (bijna) jarig en ben je op zoek naar een creatief kinderfeestje? In museum Het Mondriaanhuis in Amersfoort kun je terecht voor een superleuk actief feestje voor kinderen. 

Een museumdocent zorgt voor een leuke middag. Zij zet de jarige in het zonnetje met een leuke attentie en gaat vervolgens met de kinderen de tentoonstelling in het museum bekijken.

Ze leren spelenderwijs van alles over Piet Mondriaan. Daarna mag iedereen als een echte kunstenaar met verf en penseel aan de slag. Het eigen kunstwerk mag na afloop mee naar huis. 

Klik op de roze button voor meer info of om alvast een feestje te reserveren.

Regelmatig worden in de vakanties creatieve kinderworkshops in museum Het Mondriaanhuis georganiseerd. Deze staan in onze uitagenda. 

Het Mondriaanhuis

Kortegracht 11

3811 KG Amersfoort

Openingstijden Zie website
Prijs Klik hiervoor op de roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Het Mondriaanhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief