GPS Schatzoeken
Vier je kinderfeestje bij Bezoekerscentrum Nunspeet met een toffe GPS-puzzeltocht!
Bij Bezoekerscentrum Nunspeet kun je je kinderfeestje vieren in de natuur! Hoe cool is dit GPS kinderfeestje?
In de dicht begroeide bossen van de Veluwe is een schatkist gevonden. Helaas zit er op de kist een codeslot waarvan we de code niet weten. Help de code te kraken door de Geocache GPS-puzzeltocht op te lossen.
Door het oplossen van opdrachten onderweg worden er nieuwe aanwijzingen verdiend die leiden naar de code van de kist. Weten jullie het raadsel te ontrafelen?
Praktische informatie
Minimale leeftijd: 6 jaar.
1 tot 2 GPS-toestellen op 8 kinderen
Inclusief eten en drinken. Dit zit in de schatkist
Vanaf 8 personen (er worden minimaal 8 kinderen in rekening gebracht).
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: Meer Kinderfeestjes vind je op deze website van Kidsproof Amerafoort!
Bezoekerscentrum Nunspeet
Plesmanlaan 2
8072 PT Nunspeet
Openingstijden
Prijs
Klik op de roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Compleet verzorgde feestjes
Een magisch kinderfeestje thuis organiseren? Bekijk dan deze leuke mogelijkheden van Feestjes & Zo
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.
Zwemfeestje in Amersfoort
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!