Kinderfeestje in zwembad
Kinderfeestje vieren? Subtropisch Bosbad Putten is een ideale bestemming voor een kinderfeestje.
Voor een gegarandeerd geslaagd kinderfeestje, kom je naar Bosbad Putten. De kids hebben toegang tot het subtropisch bad met spectaculaire glijbaan en wildwaterbaan. En wanneer het uitkomt kunnen ze ook terecht in de andere baden. Kijk hiervoor op het rooster voor de exacte tijden.
Leuker kun je het niet maken voor de jarige job en zijn vriendjes. Daarna nog even wat eten met de feestvierders? Dat kan in het restautant van het zwembad. Wel even van te voren bellen (0341-352412) voor een reservering. Dan kun je afspreken op welk tijdstip je aan tafel wilt.
Bosbad Putten heeft ook een kanovijver en waterfietsen. Natuurlijk erg leuk om het zwemfeestje mee te combineren!
Meer kinderfeestjes vind je op Kidsproof.nl
Bosbad Putten
Zuiderveldweg 6
3881 LJ Putten
Openingstijden
Klik hiervoor op de roze buttonPrijs
Klik hiervoor op de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderfeestje in het museum
In het Mondriaanhuis kun je terecht voor een bijzonder en creatief kinderfeestje in het museum
Gamen bij GameLounge Leusden
Vier een stoer en ontspannen kinderfeestje, waar samen gamen centraal staat
Indoor Mountainbike Feestje
Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei
Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?