
Verjaardagsfeest Huis Doorn
Ben je jarig? Vier je verjaardagspartijtje in Huis Doorn. Je krijgt een speciale kinderrondleiding.
Huis Doorn is een kasteel in Doorn. Het is vooral bekend door de Duitse ex-keizer Wilhelm II die er van 1920 tot zijn dood in 1941 woonde. Nu is het een museum, leuk voor een dagje er-op-uit. Het museum veel activiteiten voor kinderen, zoals de Senta-speurtocht en de parkspeurtocht. In het Paviljoen ‘Nederland en de Eerste Wereldoorlog’ is een speelhoek ingericht met spellen die tijdens de Eerste Wereldoorlog ook werden gespeeld.
Speciaal voor kinderpartijtjes is er op aanvraag een kinderrondleiding mogelijk door het Huis .
Op Kidsproof.nl staan nog meer bijzondere musea die leuk zijn voor kinderen.
Museum Huis Doorn
Langbroekerweg 10
3941 MT Doorn
Openingstijden
woensdag t/m vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur
zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur
Prijs
Voor een groep van 10 kinderen zijn de kosten € 90,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!