Kinderfilm en feest
Kinderfilm en je kinderfeestje vieren kan bij Pathé, dat wordt een filmfeestje!
Wil je jouw verjaardag op een leuke manier vieren? Nodig dan je vriendjes en vriendinnetjes uit voor het Pathé Filmfeestje. Op je kinderfeestje ga je naar de jouw uitgekozen kinderfilm, je wordt ontvangen met een leuk kadootje en ze houden voor jullie de mooiste plaaten vrij in de bioscoop.
Je kan het feestje uitbreiden met een drankje, popcorn, snoep en een leuke verrassing!
Ouders betalen de standaardprijs, minimaal 4 kinderen
Alvast een fijne verjaardag!
Pathé Amersfoort
Eemplein 2
3812 EA Amersfoort
Openingstijden
Wel graag 2 weken van te voren reserverenWel tijdens de zomervakantie, niet tijdens andere vakanties
Prijs
€ 6,00 pp, € 3 extra voor de popcorn ed. Voor 3-d en Imax geldt een toeslagToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Actief met Sander
Vier een actief kinderfeestje bij Actief met Sander in Amersfoort vol actie, plezier en teamwork.
Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden
Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen
Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.
Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie
Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.