Escape Room Schoolkamp
Zoek met je vriendjes en vriendinnetjes een vluchtweg uit het schoolkamp, in deze spannende Escape Room.
Voor kinderen vanaf 9 jaar is deze escape room bij Picoplan spannend en uitdagend! Het thema van deze kamer is ‘Schoolkamp“
In de Escape Room zijn een heleboel puzzels en vreemde opdrachten die eerst opgelost en uitgevoerd moeten worden. Daarna kunnen sloten geopend worden en komt er een nieuwe uitdaging naar voren. Totdat de laatste opdracht ook gedaan is en de ‘vluchtweg’ gevonden is. Tot het laatste moment blijft het spannend of alles wel op tijd lukt.
Eindelijk, jullie gaan op kamp. Jullie kamperen midden in de natuur op een mooie camping.
Je hebt je tent lekker dichtbij het speelveld gezet, je slaapzak is lekker warm en je zaklamp doet het heel goed. Natuurlijk hoop je dat er vanavond een kampvuur komt en misschien gaan jullie vannacht nog wel een spel doen in het bos. Jullie hebben er ontzettend veel zin in.
Maar op de camping is er toch wel iets raars aan de hand, de baas van de camping is heel grappig, maar is ook een beetje zenuwachtig. Maar waarom eigenlijk?
De Escape Room is een fantastische manier om een kinderfeestje te vieren met je vriendjes en vriendinnetjes. Natuurlijk kan er ook lekkere taart en limonade geserveerd worden!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: In de categorie Kinderfeestjes vind je nog meer leuke escape rooms in en om Amersfoort.
Picoplan
Chromiumweg 7
3812 NL Amersfoort
Openingstijden
Tijdsduur Escape room: 1 uurPrijs
Starttarief voor 10 kinderen: € 110,- (Extra personen in overleg: € 11,- p.p.)Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden
Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!
Actief met Sander
Vier een actief kinderfeestje bij Actief met Sander in Amersfoort vol actie, plezier en teamwork.
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....