Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brandweerman kinderfeestje

Vier een superstoer brandweerkinderfeestje bij Brandweerauto.nu, mét echte brandweerauto!

Ben je op zoek naar een bijzonder en stoer kinderfeestje in Ede en omgeving? Dan is het brandweerkinderfeestje met een échte brandweerauto iets voor jou! Vier je feestje bij Brandweerauto.nu.

Loeiende sirenes, zwaailichten, portofoons, een brandweerspuit, leuke opdrachten, heel veel plezier, spanning en sensatie. Voor één dag ben jij samen met je vriendjes en vriendinnetjes een een brandweerman of brandweervrouw.  Het kinderfeestje is geschikt voor kinderen van 5 tot 12 jaar. Bekijk alle mogelijkheden online!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton. 

Andere leuke en stoere kinderfeestjes vind je op de Kinderfeestjespagina! 

Brandweerauto nu

Huizendijk 11

6624 KG Heerewaarden

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Brandweerauto nu

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief