Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gezellig kinderfeestje

Een gezellig en creatief kinderfeestje met knutselen en spelletjes vier je bij Frutseltante in Ede!

Wil jij ook een gezellig kinderfeestje? Breng dan een bezoekje aan Frutseltante in Ede! Zingen, spelletjes spelen en lekker knutselen.

Tijdens het feestje krijg je uiteraard iets te drinken en een lekker bakje chips. Voor begeleiders is er koffie en thee. Een kinderfeestje zonder extra’s duurt ongeveer 2 uur. De jarige krijgt de gelegenheid om de cadeautjes uit te pakken, er worden spelletjes gespeeld en je kunt knutselen.

Wil je een themafeestje, heb je vragen, wil je op een eigen of andere locatie? Er is in overleg heel veel mogelijk! Reserveer snel! 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Op zoek naar meer leuke ideeën voor een geslaagd feestje? Neem dan een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!

Frutseltante

Generaal Spoorlaan 23

6711 LX Ede

Prijs Er is een minimumprijs van € 62,00 voor een kinderfeest. meer info, klik op de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Frutseltante

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief