Het Taartenlab
Lekkernijen voor iedere gelegenheid, kinderfeestjes en leuke workshops vind je bij Het Taartenlab
Bij Het Taartenlab in Wageningen worden er lekkernijen voor iedere gelegenheid gemaakt! Wil je graag een leuk kinderfeestje vieren of een workshop volgen? Dat kan ook!
Ben je op zoek naar een taart of cupcakes voor een feestje? Samen wordt er besproken wat jouw voorkeuren en wensen zijn. Daarna gaan ze bij Het Taartenlab aan de slag! Het eindproduct wordt bij je bezorgd of kan worden opgehaald. Voor feestjes en workshops kunnen wij op locatie bij jou langs komen met alle materialen! Wil je liever geen feestje thuis? Dan ben je natuurlijk ook van harte welkom in de gezellige workshopruimte in Wageningen!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke verjaardagsfeestjes in Amersfoort en omgeving vind je in de rubriek Kinderfeestjes!
Het Taartenlab
Harnjesweg 94
6706 AV Wageningen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.