Beauty feestje
Net zo mooi worden als een echte prinses? Vier je verjaardagsfeestje bij Studio Rosa
Wil je op je kinderfeestje samen met je vriendinnen er supermooi uit zien? Bij Studio Rosa in Hoevelaken maken ze er een onvergetelijke dag van. Wat kun je tijdens je feestje verwachten?
Je wordt als een echte prinses ontvangen met kinderchampagne. Onder leiding van 2 schoonheidspecialisten geef je elkaar een gezichtsbehandeling. De haren worden prachtig gestyled of gekruld en krijg je feest make-up op.
Wanneer jij en je vrienddinnen er prachtig uit zien is het tijd voor een fotoshoot. Als aandenken worden foto’s genomen van deze onvergetelijke dag. De jarige ontvangt ook een leuk presentje.
Dit feestje is geschikt voor meiden tussen de 6-16 jaar en duurt 2-2,5 uur. Invulling van de dag kan aangepast worden na leeftijdscategorie.
Meer informatie of om alvast deze onvergetelijke dag te reserveren klik op de roze button.
Tip: Daarna nog een hapje eten in de buurt? Bekijk onze kindvriendelijke restaurants.
Studio Rosa
Oosterdorpsstraat 11
3871 AA Hoevelaken
Openingstijden
Zie websitePrijs
€25,- p.p. inclusief drinken en wat lekkers.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
7x toffe boerderij- en landwinkels met terras
Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!