
Survival kinderfeestje
Een actief kinderfeestje vol spanning en sensatie vier je bij Survivalteam Ede!
Klimmen, klauteren, kruipen en vies worden. Dat klinkt toch als het perfecte kinderfeestje? Vier je verjaardagsfeestje bij Survivalteam Ede.
Spanning, uitdaging en vooral veel plezier samen met je vriendjes en vriendinnetjes. Een supercool en actief feestje waarbij schoon blijven niet mogelijk is. Sluipen in een doolhof, klimmen in netten, lasergamen en nog véél meer! Kom je gezellig langs?
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke ideeën voor een verjaardagsfeestje? Neem dan een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!
Survivalteam Ede
Spinderweg 19
6713 HR Ede
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kinderfeestje in het museum
In het Mondriaanhuis kun je terecht voor een bijzonder en creatief kinderfeestje in het museum
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.
Zwemfeestje in Amersfoort
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.