
Middeleeuws Erf
Op middeleeuws erf 'De Bergkamp' krijg je een levendige indruk van het middeleeuwse boerenleven.
Op het middeleeuws erf ‘De Bergkamp’ krijg je een levendige indruk van het eenvoudige middeleeuwse boerenleven. Geuren en geluiden nemen je mee terug in de tijd, naar een samenleving die afgestemd was op de natuur.
Natuurlijk zijn er ook allerlei dieren. Op het erf, in de weide en de stal staan oude huisdierrassen: runderen, schapen, zwijnen, geiten en kippen.
Elke zondagmiddag loopt een gastvrouw in middeleeuwse kleding, natuurlijk mag je haar vragen stellen over het leven op het Middeleeuws Erf. Regelmatig worden er ook Sibbe zondagen georganiseerd. Houd hiervoor de uitagenda van Kidsproof in de gaten.
Bezoekers kunnen de activiteiten op het Middeleeuws Erf bekijken en er zelf aan meedoen. Dit kinderuitje is zowel voor kinderen als voor de ouders leuk en leerzaam.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Klik dan op de roze websitebutton.
Tip: Meer leuke buitenactiviteiten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Het Groene Huis / CNME
Schothorsterlaan 21
3822 NA Amersfoort
Openingstijden
Klik op de roze websitebutton voor exacte openingstijden en dagen.Het omringende Landgoed Schothorst is dagelijks geopend tussen zonsopgang en zonsondergang.
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Beleef een avontuurlijke meivakantie in de natuur
Bij Het Groene Huis in Amersfoort valt er van alles te beleven en te ontdekken in de meivakantie
Heel veel speelpret in de meivakantie
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
SPEL: Cornelis Verzamelaar
Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.