Indoorspeeltuin Plezier
Indoorspeeltuin Plezier in Soesterberg is een gezellige speeltuin waar je de hele dag binnen kunt spelen
Indoorspeeltuin Plezier is een gezellige en superleuke indoor speeltuin en horeca gelegenheid aan de Stemerdingweg 1A in Soesterberg
Wat Indoorspeeltuin Plezier zo bijzonder maakt? De indoorspeeltuin wordt doordeweeks gerund worden door jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt. (Jongeren met autisme en/of een ontwikkelingsstoornis). Zij geven jongeren die buiten het reguliere onderwijs vallen, een kans zich te ontwikkelen in een veilige omgeving.
Door de indoorspeeltuin als sociale onderneming op te zetten krijgen jongeren met een beperking die extra begeleiding nodig hebben weer een kans op werk en/of stage.
En terwijl je kinderen zich vermaken op de leuke speeltoestellen kan jij nog even je werk af maken aan een van de vele tafels of gewoon lekker uitrusten en van een heerlijke lunch genieten!
Extra: Bij de indoorspeeltuin kun je elke dag, ook in het weekend en vakanties een heerlijk ontbijtje bestellen tot 11:00 uur voor maar € 2,75
Extra: Met mooi weer kun je heerlijk buiten op het terras zitten
Wil je meer weten over Indoorspeeltuin Plezier? Klik dan op de roze button om naar hun website te gaan.
Ook leuk: Vier je kinderfeestje met een van de vier arrangementen bij Indoorspeeltuin Plezier.
Indoorspeeltuin Plezier
Stemerdingweg 1A
3769 CE Soesterberg
Openingstijden
Check de website via de roze buttonPrijs
Kinderen tot 1 jaar + ouder/begeleiders: Gratis | Kinderen 1 t/m 12 jaar: €6,75Elke dag (ook in vakanties en weekenden) de entree voor alle kinderen tot 10.30 uur € 4,50 is.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Klimbos Harderwijk
Klaar voor een avontuur tussen de bomen? Kom naar Klimbos Harderwijk, hét familieklimbos op de Veluwe
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
12x leuke uitjes op Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?