Knutselen op woensdag
Kom gezellig knutselen op woensdagmiddag in Cultura Stadspoort Ede!
Elke woensdagmiddag kan je in Cultura Stadspoort heerlijk knutselen van 15.30-16.30 uur.
Leef je helemaal uit! Het is gewoon inlopen en de activiteit is gratis. Het is leuk voor kinderen van 3 t/m 8 jaar.
Klik op de roze button om naar de site te gaan!
Benieuwd naar meer creatieve activiteiten? Klik hier voor te gekke workshops!
Theater cultura
Molenstraat 45
6711 AW Ede
Openingstijden
Elke woensdagmiddag van 15.30-16.30Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Future Village – Bouwdorp voor jongeren
Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur met Hemelvaart
Efteling vertelt… Joris en de Draak (6+)
Spannende familiemusical met splinternieuwe liedjes en een heuse draak!
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor Hemelvaart
Alweer een fijn lang weekend vrij! Speciaal voor Hemelvaart hebben we tips en uitjes voor je verzameld voor uit en thuis. Als je op pad gaat met de kinderen check dan even de openingstijden of ontdek lokale pareltjes (daarvoor staan op deze site een heleboel tips). Een vrolijk Hemelvaartweekend!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!