Knutselen op woensdag
Kom gezellig knutselen op woensdagmiddag in Cultura Stadspoort Ede!
Elke woensdagmiddag kan je in Cultura Stadspoort heerlijk knutselen van 15.30-16.30 uur.
Leef je helemaal uit! Het is gewoon inlopen en de activiteit is gratis. Het is leuk voor kinderen van 3 t/m 8 jaar.
Klik op de roze button om naar de site te gaan!
Benieuwd naar meer creatieve activiteiten? Klik hier voor te gekke workshops!
Theater cultura
Molenstraat 45
6711 AW Ede
Openingstijden
Elke woensdagmiddag van 15.30-16.30Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Future Village – Bouwdorp voor jongeren
Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur in de vakantie!
Zomervakantie tussen de dieren!
Beleef een zomer vol dieren, waterpret en avontuur in DierenPark Amersfoort!
Ontdek oude ambachten in de zomervakantie
Kom in de zomervakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.