A.L.T.C. Joy Jaagpad
Joy Jaagpad is ook voor junioren een actieve en gezellige tennisclub waar je tennisles kunt krijgen!
Aan het Amsterdamse Jaagpad vind je Joy Jaagpad, een tennisvereniging met 13 gravelbanen, waar op verschillende niveau’s gespeeld door jong en oud.
De club heeft een open sfeer met enthousiaste leden die diverse laagdrempelige activiteiten organiseren. Daardoor sluit je je makkelijk aan, ook als je nog niemand kent.
Zo leer je gemakkelijk mensen kennen. Bijvoorbeeld tijdens de tossavonden (iedere maandag) en de laddercompetitie. Of op een van de gezellige toernooitjes en feesten, georganiseerd door de Enjoycommissie.
Speel bij Joy Jaagland recreatief of in competitieverband en doe mee aan verschillende tennisactiviteiten. Naast trainingen organiseert de vereniging bijvoorbeeld een jeugd toss, een tennistoernooi met clinic en een ouder/ jeugd toernooi.
Wil je weten wat de vereniging precies doet? Kom dan tennissen bij Joy Jaagpad. Klik hieronder door naar de website!
P.S. Elk jaar organiseert de club Olympische spelen op Joy Jaagkamp!
A.L.T.C. Joy Jaagpad
Jaagpad 48
1059 BP Amsterdam
Openingstijden
Kijk op de site voor de mogelijkheden.Prijs
Welpen (6-11 jaar) €40,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.