A’dam Football Club
Zin om te voetballen bij een team? Of meedoen aan een toernooi? Dit kan bij AFC!
De pupillen zijn D t/m F zijn in grote getallen vertegenwoordigd bij de club. De leeftijd is 7 t/m 12 jaar.
Bij de club wordt er niet gewerkt met een wachtlijst, dus je kunt je als nieuw lid alleen opgeven voor het huidige seizoen. De inschrijvingsprocedure staat beschreven op de site.
Op alle dagen van de week wordt er training gegeven. Op vrijdag zijn er speciale techniektrainingen. Door het hele jaar heen worden verschillende jeugdtoernooien georganiseerd.
Klik voor inschrijven en meer informatie door naar de website via onderstaande button.
AFC
De Boelelaan 50
1082 LR Amsterdam
Openingstijden
Elke dag van de week is er training. De meeste trainingsdagen beginnen om 16.00 uur, op woensdag vanaf 13.30 uur.Prijs
Entreegeld €50,00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kleuterlessen 3 – 6 jr
De kleuterlessen van The Little Gym leggen een (gymnastische) basis voor de rest van het leven!
ISH Academy
Bij ISH Academy leren kinderen hun eigen dansstijl te ontdekken en creatief te denken!
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?