Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AMVJ-Amsterdam Basketball

Wil jij ook in een team basketballen? Misschien is AMVJ-Amsterdam basketball iets voor jou! (9+)

AMVJ-Amsterdam Basketball bestaat al sinds 1930 en de vereniging bestaat nog steeds uit enthousiaste basketballiefhebbers!

Naast seniorenteams heeft de vereniging 3 jongensteams (11+) en een mixteam (9+). Afhankelijk van je geboortejaar ben je het gehele seizoen officieel ingedeeld bij een bepaalde leeftijdsklasse.

De jongere teams U8, U10 en U12 spelen met zogenaamde miniregels. De baskets staan wat lager en de teams mogen gemengd jongens/meisjes zijn. Per vereniging is het verschillend hoeveel teams en in welke klasse deze gevormd kunnen worden.

Kijk op de site voor de indeling van de teams in het huidige seizoen. Klik daarvoor op de paarse button hieronder!

AMVJ-Amsterdam Basketball

Dokter Meurerlaan 7

1067 SL Amsterdam

Openingstijden Zie de site.
Prijs Zie de site.
Mail direct

Mail direct naar AMVJ-Amsterdam Basketball

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.

Turnlessen 6+

Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!