Atletiek & Hardlopen AV ’23
Gezellige loopgroepen, op elk niveau, van beginnend tot topsporter bij AV '23! (6+)
Atletiek is van speerwerpen tot marathon lopen. Bij de jeugd worden tijdens de training zowel technische als loop onderdelen geoefend. Jeugdleden heten bij atletiek pupillen en junioren.
Pupillen hebben andere activiteiten dan junioren. Je wordt ingedeeld op basis van leeftijd. Van 6 tot 11 jaar ben je pupil, daarna junior tot ongeveer 18 jaar. Voor pupillen zijn er twee trainingen per week.
Voor de instroom van nieuwe pupillen bij de club werkt AV’23 met instroommomenten. Per jaar zijn er twee instroommomenten, namelijk in maart en oktober. Tussentijds instromen is niet mogelijk.
Dit is om gedurende de rest van het jaar de rust in de bestaande pupillengroepen te behouden. Bovendien krijgen nieuwe kinderen tijdens de instroommomenten extra gerichte aandacht.
Heb je interesse? Kom eerst eens kijken op de baan hoe het er op een training aan toegaat. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
AV '23
Radioweg 89
1098 NG Amsterdam
Openingstijden
Pupillen trainen op woensdag van 16.30-17.30 (2012-2010) of van 17.30-19.00 (2009-2008).Op zaterdag wordt er getraind van 10.30-11.45 (2012-2010) of van 11.30-13.00 (2009-2008)
Prijs
Pupillen €205,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!