Atletiek & Hardlopen AV ’23
Gezellige loopgroepen, op elk niveau, van beginnend tot topsporter bij AV '23! (6+)
Atletiek is van speerwerpen tot marathon lopen. Bij de jeugd worden tijdens de training zowel technische als loop onderdelen geoefend. Jeugdleden heten bij atletiek pupillen en junioren.
Pupillen hebben andere activiteiten dan junioren. Je wordt ingedeeld op basis van leeftijd. Van 6 tot 11 jaar ben je pupil, daarna junior tot ongeveer 18 jaar. Voor pupillen zijn er twee trainingen per week.
Voor de instroom van nieuwe pupillen bij de club werkt AV’23 met instroommomenten. Per jaar zijn er twee instroommomenten, namelijk in maart en oktober. Tussentijds instromen is niet mogelijk.
Dit is om gedurende de rest van het jaar de rust in de bestaande pupillengroepen te behouden. Bovendien krijgen nieuwe kinderen tijdens de instroommomenten extra gerichte aandacht.
Heb je interesse? Kom eerst eens kijken op de baan hoe het er op een training aan toegaat. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
AV '23
Radioweg 89
1098 NG Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye