Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Club de Borcht

Een divers aanbod van activiteiten voor meisjes van 8 tot 18 jaar bij Club de Borcht!

Bij de Club de Borcht Amsterdam worden verschillende activiteiten georganiseerd, van toneel- en musicalrepetities, workshops patisserie (w.o. chocoladebewerken), taallessen tot culturele excursies. 

Heb je interesse in activiteiten met een meer ‘spiritueel karakter’? Dat kan ook! Er zijn lezingen over actuele thema’s, cursussen filosofie, workshops karaktervorming en godsdienstlessen.

De clubs organiseren diverse activiteiten die bij kunnen bijdragen aan een optimale ontwikkeling. Voor ouders zijn er ook regelmatig lezingen en workshops.

Kijk op de site voor het complete aanbod van de clubjes!

Club de Borcht

Jacob Obrechtstraat 74

1071 KP Amsterdam

Openingstijden Kijk op de agenda op de site.
Mail direct

Mail direct naar Club de Borcht

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

ISH Academy x Meervaart

Bij ISH Academy leren kinderen hun eigen dansstijl te ontdekken en creatief te denken!

Muziekschool Amsterdam

Muziek leren maken doe je bij Muziekschool Amsterdam. Ook voor de allerkleinsten!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

The Little Gym

Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief