Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen voor kids

Word een sterke en zelfverzekerde zwemmer/zwemster door de zwemlessen van David Lloyd!

Kids zijn dol op water en zwemmen is een uitstekende lichamelijke oefening voor groot en klein. David Lloyd Clubs hebben prachtige, verwarmde zwembaden waarin ouders en kinderen het hele jaar door kunnen genieten.

Zwemles
Leer vroeg zwemmen, dat is de beste manier om ervoor te zorgen dat je een sterke, zelfverzekerde zwemmer wordt. Hoe eerder kinderen leren zwemmen, hoe makkelijker ze het oppikken.

Zwemmen voor kids kan bij David Lloyd op 3 manieren: zwemlessen voor kinderen, zwemmen voor ouders en kinderen of breng ze om te zwemmen in de veilige, schone zwembaden.

Alle nieuwkomers worden beoordelen om te zorgen dat iedereen aan het juiste zwemprogramma deelneemt en leert zwemmen met zwemmers van hetzelfde niveau.

Dus trakteer je kinderen op zwemles en laat ze ervaren hoe leuk zwemmen voor kids kan zijn!

David Lloyd Sports & Health Clubs

Overtoom 557

1054 LK Amsterdam

Openingstijden Zie de site.
Prijs Zie de site.
Mail direct

Mail direct naar David Lloyd Sports & Health Clubs

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!