SALTO in Oost
Hou jij wel van rennen, radslagen maken en springen? En wil je dat doen bij een gezellige vereniging? 4+
SALTO is een gymnastiekvereniging, maar er wordt nog veel meer gedaan dan alleen maar gymnastiek! Zo is er een Sinterklaasactiviteit geweest, en een training met grote valmatten.
Jongens en meisjes tussen 4 en 6 jaar zitten gezellig samen op les. Vanaf 7 jaar is het gescheiden. Je kunt ook meedoen aan wedstrijden, waardoor je gericht kunt trainen!
SALTO is er ook in Noord! Klik snel door op de paarse button om naar de website te gaan van Gymnastiekvereniging SALTO! Misschien is er nog wel plek voor jou!
Gymnastiekvereniging SALTO
Galileïplantsoen 39
1098 LW Amsterdam
Openingstijden
Maandag: 18.30-19.30 uur, airtumbling.Dinsdag: 18.00-21.00 uur, turnen.
Prijs
Contributie per jaar: Tot en met 6 jaar: € 85,00. Van 7 tot en met 15 jaar: € 90,00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!