Sportclub Only Friends
Sportclub voor kinderen en jongeren met een beperking in Amsterdam Noord!
Alle kinderen en jongeren met een lichamelijke of verstandelijke beperking of een chronische ziekte zijn van harte welkom om bij Only Friends te komen sporten.
24 Verschillende sporten!
Voor deze kids biedt Sportclub Only Friends maar liefst 24 verschillende sporten. Van aikido, basketbal en duiken tot fitness, streetdance en handboogschieten.
Ook is er rolstoelhockey en rolstoelbasketbal!
Only Friends gaat altijd uit van de behoeften en de belevingswereld van deze groep jonge sporters.
Meer informatie over deze sportclub vind je onder de roze button!
Only Friends
Beemsterstraat 652
1027 ED Amsterdam
Openingstijden
Zie de website voor het trainingsschemaPrijs
€120 per jaar voor twee sporten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Trampoline & Freerunning
NIEUWE LOCATIE: Trampoline springen, freerunnen, kinderfeestjes op een te gekke urban hotspot!
JUMP freerun (6+)
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?