Voetbalclub S.V. Kadoelen
Gezelligheid en prestatie gaan hand in hand bij S.V. Kadoelen!
Ben jij de nieuwe Messi? Laat dan bij Kadoelen je talent zien! De jeugdafdeling van S.V. Kadoelen heeft veel teams die enthousiast en sportief bezig zijn!
Sinds een paar jaar kan er bij een aantal clubs gevoetbald worden door de allerjongste jongens en meisjes: de 4- en 5-jarigen. Jullie lopen een beetje met de bal, spelen partijtje, proberen een doelpunt te maken en beetje bij beetje steeds meer controle over de bal te krijgen.
Verder bezit de club over jongensteams in elke jeugdklasse. Maar de club heeft meer…! Ook meisjes krijgen hun kans om te komen voetballen bij S.V. Kadoelen!
Enthousiast geworden? Neem een kijkje op de website! Klik hieronder door via de link.
S.V. Kadoelen
Vikingpad 44
1034 VG Amsterdam
Openingstijden
Training op maandag t/m donderdag, wedstrijden zaterdag of zondag.Prijs
F-klasse €87,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....