Voetbalclub S.V. Kadoelen
Gezelligheid en prestatie gaan hand in hand bij S.V. Kadoelen!
Ben jij de nieuwe Messi? Laat dan bij Kadoelen je talent zien! De jeugdafdeling van S.V. Kadoelen heeft veel teams die enthousiast en sportief bezig zijn!
Sinds een paar jaar kan er bij een aantal clubs gevoetbald worden door de allerjongste jongens en meisjes: de 4- en 5-jarigen. Jullie lopen een beetje met de bal, spelen partijtje, proberen een doelpunt te maken en beetje bij beetje steeds meer controle over de bal te krijgen.
Verder bezit de club over jongensteams in elke jeugdklasse. Maar de club heeft meer…! Ook meisjes krijgen hun kans om te komen voetballen bij S.V. Kadoelen!
Enthousiast geworden? Neem een kijkje op de website! Klik hieronder door via de link.
S.V. Kadoelen
Vikingpad 44
1034 VG Amsterdam
Openingstijden
Training op maandag t/m donderdag, wedstrijden zaterdag of zondag.Prijs
F-klasse €87,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Kidskunstlab Bandjesbende
Maak kennis met instrumenten, liedjes schrijven en muziek in de workshopserie bij OCCII Kinderpret.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!