SportPlaza Mercator
Begin hier je zwemles met peuter, kleuter of basisschool leerling!
Bij SportPlaza Mercator biedt zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.
Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip Zwem-ABC.
Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.
SportPlaza Mercator
Jan van Galenstraat 315
1056 CB Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
Paasuitjes en lente tips
Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?