Ponyrijden bij Waveren
Vanaf 8 jaar kun je op les bij de manege Stichting Waveren. Je leert pony's verzorgen en er op rijden!
De rijlessen duren twee uur waarvan een uur wordt besteed aan de verzorging en het op- en afzadelen van de pony’s en paarden en het andere uur aan het rijden.
Je deelt met een ander kind een pony waar je ieder een half uur op rijdt. Het andere half uur kijk je mee of loop je naast de pony en houd je deze aan een touwtje vast. Zo kun je de hele tijd geconcentreerd blijven.
Als je goed kan rijden, dan mag je naar het tweede niveau. De lessen duren langer en je mag meer dingen doen.
Inschrijven voor de rijlessen kan door te mailen. Klik hiervoor op de groene button.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Stichting Waveren heeft ook een miniclub. Hier leer je rijden en pony’s verzorgen vanaf 6 jaar.
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Prijs
losse groepsles €16,50 (met eigen paard €10,50)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.