Ponyrijden bij Waveren
Vanaf 8 jaar kun je op les bij de manege Stichting Waveren. Je leert pony's verzorgen en er op rijden!
De rijlessen duren twee uur waarvan een uur wordt besteed aan de verzorging en het op- en afzadelen van de pony’s en paarden en het andere uur aan het rijden.
Je deelt met een ander kind een pony waar je ieder een half uur op rijdt. Het andere half uur kijk je mee of loop je naast de pony en houd je deze aan een touwtje vast. Zo kun je de hele tijd geconcentreerd blijven.
Als je goed kan rijden, dan mag je naar het tweede niveau. De lessen duren langer en je mag meer dingen doen.
Inschrijven voor de rijlessen kan door te mailen. Klik hiervoor op de groene button.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Stichting Waveren heeft ook een miniclub. Hier leer je rijden en pony’s verzorgen vanaf 6 jaar.
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Prijs
losse groepsles €16,50 (met eigen paard €10,50)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
ISH Academy
Bij ISH Academy leren kinderen hun eigen dansstijl te ontdekken en creatief te denken!
Trampoline & Freerunning
NIEUWE LOCATIE: Trampoline springen, freerunnen, kinderfeestjes op een te gekke urban hotspot!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!