Ponyrijden bij Waveren
Vanaf 8 jaar kun je op les bij de manege Stichting Waveren. Je leert pony's verzorgen en er op rijden!
De rijlessen duren twee uur waarvan een uur wordt besteed aan de verzorging en het op- en afzadelen van de pony’s en paarden en het andere uur aan het rijden.
Je deelt met een ander kind een pony waar je ieder een half uur op rijdt. Het andere half uur kijk je mee of loop je naast de pony en houd je deze aan een touwtje vast. Zo kun je de hele tijd geconcentreerd blijven.
Als je goed kan rijden, dan mag je naar het tweede niveau. De lessen duren langer en je mag meer dingen doen.
Inschrijven voor de rijlessen kan door te mailen. Klik hiervoor op de groene button.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Stichting Waveren heeft ook een miniclub. Hier leer je rijden en pony’s verzorgen vanaf 6 jaar.
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Prijs
losse groepsles €16,50 (met eigen paard €10,50)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Muziekschool Amsterdam
Muziek maken doe je bij Muziekschool Amsterdam. Ook voor de allerkleinsten!
Nieuw
Creatieve workshops in Weesp
Bij Atelier Hier & daar in Weesp ontdekken kinderen hun eigen creativiteit met verrassende materialen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.