Turnz Gymnastics Amsterdam
Kom turnen bij Turnz Amsterdam Gymnatics! Vanaf 2,5 jaar peutergym en vanaf 6 jaar op recreatief gebied!
Turnschool Turnz biedt uitdagende en effectieve turnprogramma’s voor alle leeftijden, nationaliteiten en niveaus: van peuters tot volwassenen, van recreatie tot topsport. Uit ervaring is gebleken dat turnen een verrijking voor de algemene ontwikkeling kan zijn, op welk niveau deze sport dan ook wordt beoefend.
Al vanaf 2,5 jaar gym je bij Turnz. De allerkleinsten leren aan de hand van papa en mama de eerste speelse oefeningen doen. Hierbij staat vooral het leren bewegen voorop. Je kunt zelfs je Nijntje Beweegdiploma halen.
Vanaf je zesde jaar stroom de kinderen door naar de recreatieve groepen. Er zijn groepen voor jongens en meisjes. Doel van de training is het aanleren van lichamelijke vaardigheden, waarbij gebruik wordt gemaakt van de reguliere turntoestellen.
Klik op de roze button voor aanmelden van een proefles en meer informatie.
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.