Voetbalvereniging WV-HEDW
Kom voetballen bij Voetbalclub Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen!
Voetbalvereniging WV-HEDW is een fusie van meerdere clubs. Sinds 1956 zijn ze gezamelijk verder gegaan. Er zijn circa 1300 leden, waarvan 70 elftallen en 33 jeugdteams in de zaterdagcompetitie. De vereniging bezit 6 velden (3 gras, 3 kunstgras).
In de A- t/m D-klasse zijn zowel meiden- als jongensteams vertegenwoordigd. In de E- en F-klasse zijn de teams gemixt. Ben je 6 of 7 jaar? Kom dan kennis maken met voetbal in de Mini klasse en doe mee met de Europe en Champions League!
Verder is het mogelijk om mee te doen met de Voetbalschool. Dit zijn techniektrainingen in kleine groepjes van 10 personen. Iedereen heeft een eigen bal en traint op balgevoel, basisvaardigheden, voetwerk, etc.
Zin om lekker sportief bezig te zijn? Ga dan naar de site!
Tip: Op de site staan leuke filmpjes van bewegingen om te oefenen thuis!
WV-HEDW
Radioweg 86
1098 NJ Amsterdam
Openingstijden
Training op maandag t/m vrijdag. Wedstrijden op zaterdag.Prijs
E- en F-klasse, Mini's €120,00 contributiegeldToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.