Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij Watervrienden

Al vanaf 4 jaar kun je onder professionele begeleiding leren zwemmen bij Watervrienden Amsterdam!

Bij de gezellige zwemvereniging de Watervrienden Amsterdam kun je  je zwemdiploma’s halen.

Dit kun je in drie zwembaden doen:
– Het Noorderparkbad in Noord
– Het Sportfondenbad in Oost
– Het Zuiderbad in Zuid

Bij Watervrienden krijgen de kinderen les volgens de ABC-methode. Plezier tijdens de zwemles staat voorop. Op speelse wijze wordt kennis gemaakt met het in en onder water zijn. Als een kind watervrij is wordt er pas begonnen met de zwemslagen. In alle lessen, vooral in het ondiepe, wordt veel aandacht besteed aan speels leren. Een spelletje of iets leuks doen tijdens de zwemles heeft altijd een functie en een kind leert er altijd van.

Meer weten of je in schrijven? Klik op de roze button voor meer informatie!

Watervrienden Amsterdam

Sneeuwbalweg 5

1032 VS Amsterdam

Openingstijden Zie website voor actuele tijden
Prijs De contributie is per 4 maanden € 100,-
Mail direct

Mail direct naar Watervrienden Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen in natuurwater in Amsterdam: onze tips

Hoe tof dat je in Amsterdam woont en er allemaal geweldige plekjes zijn waar je er gewoon in kan plonsen! Hier onze tips voor zwemmen in natuurwater.

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS

Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief