Het Zuiderbad
Voor zwemles voor jong en oud. Kom naar het Zuiderbad!
Het Zuiderbad geeft zwemlessen voor het A-, B- en C-diploma. De lessen worden afgerond met een diploma volgens het nieuwe ABC-systeem. Voor het A-diploma is inschrijven mogelijk op de wachtlijst. Kinderen kunnen worden ingeschreven vanaf 4 jaar.
Babyzwemmen
Na de bevalling kun je, wanneer de baby 12 weken is, instromen bij het babyzwemmen. Tijdens de baby-, peuter- en kleuter zwemlessen kunnen ouders hun kind op speelse wijze kennis laten maken met de beginselen van het zwemmen.
De lessen bieden een warme, veilige en gezellige omgeving voor ouder en kind en worden gegeven onder begeleiding van ervaren instructeurs.
Ook kun je vrijzwemmen in het Zuiderbad.
Voor meer informatie: klik hieronder door naar de website!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winteruitjes voor het gezin in januari en februari
Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!