Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Zuiderbad

Voor zwemles voor jong en oud. Kom naar het Zuiderbad!

Het Zuiderbad geeft zwemlessen voor het A-, B- en C-diploma. De lessen worden afgerond met een diploma volgens het nieuwe ABC-systeem. Voor het A-diploma is inschrijven mogelijk op de wachtlijst. Kinderen kunnen worden ingeschreven vanaf 4 jaar.

Babyzwemmen
Na de bevalling kun je, wanneer de baby 12 weken is, instromen bij het babyzwemmen. Tijdens de baby-, peuter- en kleuter zwemlessen kunnen ouders hun kind op speelse wijze kennis laten maken met de beginselen van het zwemmen. 

De lessen bieden een warme, veilige en gezellige omgeving voor ouder en kind en worden gegeven onder begeleiding van ervaren instructeurs.

Ook kun je vrijzwemmen in het Zuiderbad.

Voor meer informatie: klik hieronder door naar de website!

Zuiderbad

Hobbemastraat 26

1071 ZC Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Zuiderbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!

PeuterDans Amsterdam Noord

In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!

Turnlessen 6+

Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!