Het Zuiderbad
Voor zwemles voor jong en oud. Kom naar het Zuiderbad!
Het Zuiderbad geeft zwemlessen voor het A-, B- en C-diploma. De lessen worden afgerond met een diploma volgens het nieuwe ABC-systeem. Voor het A-diploma is inschrijven mogelijk op de wachtlijst. Kinderen kunnen worden ingeschreven vanaf 4 jaar.
Babyzwemmen
Na de bevalling kun je, wanneer de baby 12 weken is, instromen bij het babyzwemmen. Tijdens de baby-, peuter- en kleuter zwemlessen kunnen ouders hun kind op speelse wijze kennis laten maken met de beginselen van het zwemmen.
De lessen bieden een warme, veilige en gezellige omgeving voor ouder en kind en worden gegeven onder begeleiding van ervaren instructeurs.
Ook kun je vrijzwemmen in het Zuiderbad.
Voor meer informatie: klik hieronder door naar de website!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
21x Musea met een tof kerstvakantie familie programma
Maar liefst 21 musea in en om Amsterdam bieden in de kerstvakantie een super leuk, actief en speciaal programma aan voor kinderen en families! Een hartstikke leuk gezinsuitje voor de hele familie.
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2026!