Theater en dans van 2-18jr!
Creatieve, speelse en fantasierijke dans- en theaterlessen voor kinderen vanaf 2 jaar in Amsterdam-West!
Amsterdam Kids Drama & Dance biedt speelse, creatieve en fantasierijke lessen voor kinderen en jongeren waar je theater- en bewegingsvaardigheden leert, zelfvertrouwen ontwikkelt én veel plezier hebt!
De lessen zijn al voor kinderen vanaf 2 jaar. Voor de jongsten zijn er immersieve kind- en ouderlessen. Voor schoolkinderen en jongvolwassenen zijn er cursussen waarin theater wordt gebruikt om voorstellingsvaardigheden te ontwikkelen en verhalen of actuele thema’s die jongeren treffen, zoals klimaatverandering, te onderzoeken.
Alle lessen worden in het Engels gegeven en zijn een geweldige manier om te oefenen voor degenen die opgroeien met meerdere talen. Amsterdam Kids Drama & Dance streeft ernaar om zo inclusief mogelijk te zijn en de lessen zijn dan ook LGBT+ gezinsvriendelijk en vieren alle etnische en culturele achtergronden.
Kortom, plezier en ontwikkeling voor ieder kind! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: workshops, uitjes en meer vind je in de Uitagenda!
Amsterdam Kids Drama & Dance
Overtoom 301
1054 HW Amsterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Lekker sporten bij Little Star Fitness
Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!