Capoeira A’veen & Aalsmeer
Laat je kinderen kennismaken met de betoverende wereld van capoeira in Aalsmeer en Amstelveen!
Superleuke Capoeiralessen in Aalsmeer en Amstelveen! Capoeira is meer dan een vechtsport; het is een Braziliaanse vechtkunst met een mix van zelfverdediging, trappen, acrobatiek, muziek bij een sport.
Bij Capoeira Kids Aalsmeer en Amstelveen ontdekken kinderen deze energieke activiteit, waar ze fit, lenig en sterk worden terwijl ze plezier hebben en zelfvertrouwen opbouwen.
De lessen
Donderdag – Amstelveen, Oostelijk halfrond 445
Vrijdag – Aalsmeer, Catharina-Amalialaan 66
CN Capoeira biedt Capoeiralessen aan in verschillende steden voor alle leeftijden. Ontdek het zelf met een gratis proefles! Bezoek de website via de roze websitebutton voor meer info en om je aan te melden.
CN Capoeira Aalsmeer
Catharina-Amalialaan 66
1432 JT Aalsmeer
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
The Little Gym
Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.