Peuter- en Kleuterzwemmen
Buggyfile, kinderliedjes, zwemluiers, knuffels, gietertjes en spetters: in De Mirandabad.
Bij Baby-, Peuter- en Kleuterzwemmen leer je met je papa of mama op speelse wijze de beginselen van het zwemmen. De lessen bieden een warme, veilige en gezellige omgeving voor ouder en kind en worden gegeven onder begeleiding van gediplomeerde instructeurs.
Het bad wordt speciaal voor deze lessen extra opgewarmd, tot 32 graden Celsius.
Lesgroepen
• Babyzwemmen (12 weken tot 1/1,5 jaar)
• Peuterzwemmen (1/1,5 jaar, kindje moet kunnen lopen, tot 2,5 jaar)
• Kleuterzwemmen (2,5 jaar tot 4 jaar)
Faciliteiten
In het bad zijn omkleedtafels, boxen en kinderstoelen aanwezig. Er is een lift voor de kinderwagen en op de zwemzaal kunt u een flesje op laten warmen. (Zelf zwemkleding of een zwemluier meenemen, of kopen bij de kassa, een handdoek of badjasje en voeding.)
Veiligheid
Maximaal 1 kind per ouder mag deelnemen.
Er is geen wachtlijst dus meld je snel aan. Klik op de roze button voor meer info.
De Mirandabad
De Mirandalaan 9
1079 PA Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.