Ouder & Kind lessen
Kom samen met je kind mee doen aan de zelfverdedigingslessen van Fight Beck Center!
Wat is er leuker dan een sportieve dag met je kind?
Dus vaders & moeders (of broers, zussen, tantes, ooms…), mis deze vechtlessen niet!
De lessen bevatten onder andere:
– Theoretische & praktische zelfverdediging
– Deëscalatie & escapology technieken
– Waarom alert zijn
Dus kom gezellig met elkaar dingen leren, je kunt zo vaak meedoen als je wilt! Het zijn privélessen voor ouder en kind, te boeken op alle dagen van de week.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!
Tip: je kan bij Fight Beck Center ook een cursus zelfverdeding doen!
Fight Beck Center
Tweede Weteringdwarsstraat 41h
1017 ST Amsterdam
Openingstijden
Op aanvraag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!