Gitaaracademie L. A. Mayer
Altijd al gitaar, ukelele of bas willen spelen? Volg dan lessen bij de Gitaaracademie in Amsterdam West.
Gitaaracademie L. A. Mayer biedt gitaar-, bas- en ukulelelessen aan in Amsterdam West voor kinderen vanaf 5 jaar.
De lessen kunnen zowel in groepsverband (tot 3 kinderen) als individueel plaatsvinden. Bij de gitaarlessen ligt de focus op het verkrijgen van een solide klassieke techniek van begin af aan, waardoor je al na een paar lessen bekende melodieën en kinderliedjes kan spelen!
Daarnaast mag je je talenten laten zien tijdens meerdere huiskamerconcerten per jaar. Hiervoor krijg je een tof concertdiploma.
Je kan een gratis proefles volgen om te kijken of gitaarles wat voor jou is.
Voor meer informatie en het boeken van een proefles klik je op onderstaande roze button!
Tip: toffe vakantiekampen vol creativiteit, sport en plezier vind je op de Op Kamp-pagina!
Gitaaracademie L.A. Mayer
Schaepmanstraat 228
1051 JJ Amsterdam
Prijs
Proefles is gratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.