GRATIS danslessen bij Global Dance Centre Amsterdam/Diemen
Bij Global Dance Centre kun je dansles krijgen in streetdance, jazz, ballet en meer.
Bij Global Dance Centre kunnen kinderen danslessen volgen.
Je kunt kiezen uit verschillende dansstijlen zoals bijvoorbeeld danslessen in streetdance, jazz, ballet en nog veel meer.
Een proefles behoort tot de mogelijkheden zodat je zelf kunt ervaren welke les het beste bij jou past!
Er zijn al lessen voor kinderen vanaf 4 jaar.
Kijk op de site voor alle mogelijkheden, eventuele events, filmpjes en het rooster. Klik via onderstaande link door naar de website Global Dance Centre!
Global Dance Centre
Dalsteindreef 4037
1112 XJ Diemen
Openingstijden
Geopend op maandag t/m zaterdag. Kijk op de site voor het volledige rooster.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....