Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Little Star Fitness

Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.

Little Star Fitness biedt diverse sportieve programma’s aan zoals: sporten, cheerleaden, dansen, luchtacrobatiek, circus en meer.

De programma’s zijn speciaal ontworpen voor kinderen tussen de 2-12 jaar. De lessen worden in het Engels gegeven maar zijn ook goed te volgen voor kinderen die geen Engels spreken.

Het programma’s van Little Star Fitness zijn goed voor de ontwikkeling van kids, helpt hen bij een gezonde levensstijl, het verminderen van obesitas en het krijgen van meer zelfvertrouwen.

Meer informatie? Klik op de roze button.

Op zoek naar leuke ideeën voor een kinderfeestje? Klik hier en zie al het aanbod in de regio.

Little Star Fitness

Jan van Eijckstraat 47

1077 LH Amsterdam

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Little Star Fitness

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!

Ontdek de Shorts!

Leer in 6 weken een nieuwe muzikale skill bij Muziekschool Amsterdam!

Schaatslessen Jaap Eden half seizoen

Wil jij leren schaatsen? Kom dan trainen bij de Jaap Eden IJsbaan!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven

Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

5x schaatsen in Amsterdam

Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!

Waar kun je sleeën? 6x + 1 Heuveltjes om vanaf te sleeën in Amsterdam

Zo vaak sneeuwt het niet meer....maar als er dan een laagje valt, dan moeten we natuurlijk onmiddellijk naar buiten met de slee. Hoe leuk om van een heuveltje af te roetsjen. 7 Plekken in Amsterdam waar je heerlijk op een slee naar beneden glijdt!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief